Tamara Kramar - Koncert (Zmena v programe namiesto Martina Geišberga)

Trvanie: 1 h

Tamara Kramar je slovenská speváčka a hudobníčka momentáne žijúca v anglickom Brightone.

Jej hudobná kariéra začala spolu s pandémiou v roku 2020 niekoľkými medzinárodnými spoluprácami, na ktoré nadviazala prvým sólovým singlom So Sweet v lete 2021. Ten viedol k nominácii a neskôr výhre v kategórii Objav Roka v rámci ocenenia Rádio_Heads od Rádia_FM. Druhý singel Hey Pretty Girl Tamara odpremiérovala v januári 2022 na anglickom rádio BBC v programe "Introducing", kde sa pieseň neskôr stala piesňou dňa. Obe doteraz vydané piesňe sú predzvesťou debutového EP, z ktorého tretí single prichádza už tento mesiac.

Okrem dokončenia bakalárskeho štúdia neurovedy a kognitívnej vedy, Tamara, inšpirovaná neo-souom, pop-jazzom a mladou londýnskou scénou, stihla tento rok sama ale aj s kapelou odohrať už mnoho koncertov po Slovensku a Anglicku, vrátane najväčších domácich festivalov.

Tento krát bude Tamaru doprevádzať anglický gitarista a skladateľ Harry Sullivan-Jones, pôsobiaci aj v indie-alternatívnej kapele Nature Trip. Vo forme gitarového dua a nežných vokálov prinesú na stage príjemnú atmosféru a veľké emócie.


Sedenie je voľné a rozmiestnenie sedadiel orientačné.

Meno
Tamara Kramar