Ďakujeme, že ste 50. sezónu oslávili spolu s nami

Vážení diváci,

vo štvrtok 4. júla nás čaká posledné predstavenia tejto sezóny na zájazde v Poľsku a pomaly sa začnú divadelné prázdniny. Na tomto mieste by sme sa vám chceli veľmi pekne poďakovať za priazeň, ktorú ste nám v uplynulej sezóne prejavili.

Tešia nás vaše reakcie a odozvy na premiéry, ktoré sme počas jubilejnej 50. sezóny 2023/2024 uviedli. Filip, Princ Bajaja, Zmeškané rozhovory, Maryša a absolventskú inscenáciu Limonádové more – predstavenia, ktoré si môžete prísť vychutnať aj v ďalšej sezóne.

Divadlo Jána Palárika v Trnave ste mohli stretnúť aj na zájazdoch s predstaveniami:

  • Veľryba Gréta vo Viedni
  • Princ Bajaja, Dom umenia Piešťany
  • Sluha dvoch pánov, Kultúrno-kreatívne centrum Trenčín
  • Filip, festival Zámocké hry zvolenské, Městské divadlo Zlín, /festival Setkání Stretnutie/ a v Martine /festival Dotyky a spojenia/
  • Púpätko, Divadlo Polárka Brno /festival Polárkový dort/, Przeglad nowego teatru dla dzieci Wroclaw /festival Teatr Lalek /, Teatr Animacji Poznaň /festiwal Najmłodszych/

S našimi divákmi sme sa stretli aj na Dni otvorených dverí, Noci divadiel, Exkluzívnom divadelnom Silvestri či IV. Divadelnom plese a návštevníci si opäť zahrali Interaktívnu detektívnu hru. Pripravili sme workshopy pre pedagógov, diskusie a dramaturgické úvody a celú sezónu sa konala tiež Detská divadelná akadémia. Záver sezóny patril prvému ročníku divadelného festivalu Teen Theatre Fest, ktorý sa konal 22. až 26. júna v Trnave.

Po krátkom oddychu nás v divadle čakajú letné tábory, ktoré budú prebiehať pod vedením profesionálnych hereckých lektorov. Téma dvoch tohtoročných turnusov je „S dobrodružstvom za šťastím“.  Okrem získania nových zručností sa deti výborne zabavia a čaká ich pestrý program a zaujímavé divadelné aktivity.

Veľmi pekne ďakujeme! Prajeme vám krásne prázdniny a tešíme sa na vás v novej sezóne. Pokladnicu divadla otvoríme opäť 26. augusta 2024.

1/7/2024