Denný divadelný tábor 

Zaži svet divadla


Počas letných prázdnin pripravujeme v divadle denný divadelný tábor pre všetky zvedavé deti. Počas piatich pracovných dní budú v priestoroch divadla pripravovať divadelné predstavenie tak, ako sa to robí v profesionálnom divadle. Dostanú scenár, naučia sa texty jednotlivých postáv a v maliarskej dielni si vyrobia nielen rekvizity, ale aj kostýmy. Deti pracujú pod vedením profesionálnych umelcov, hercov a výtvarníkov, ktorí im odovzdávajú svoje skúsenosti. Nemusíte sa báť, nechýba ani priestor na zábavu, zaujímavé hry a športové aktivity. O tú sa každý rok postarajú skúsení animatóri.  


A na konci každého turnusu vzniknú jedinečné predstavenia na rôzne motívy, ktoré deti odohrajú na veľkom javisku pred svojou rodinou a kamarátmi. Po premiérach sa koná slávnostná recepcia v Zrkadlovej sále. Na pamiatku si okrem spoločných zážitkov si malí umelci odnesú aj originálny plagát a videozáznam zo svojho výnimočného vystúpenia. 

Tábor je určený predeti vo veku od 7 do 14 rokov v dennom režime od 7.30 do 17.00 h (s hodinovou obednou prestávkou).


Prvé divadelné tábory sme začali organizovať v roku 2019. Cieľ bol jasný. Ponúknuť deťom viac ako len jednu z možností na zahnanie nudy počas letných prázdnin. Chceme vytvoriť priestor, v ktorom sa deti cítia bezpečne, nájdu si nových kamarátov a objavia v sebe svoje silné stránky. Niektoré deti k nám chodia opakovane a my vieme, že zásluhu na tom majú skúsení lektori zo súboru Divadla Jána Palárika, šikovní animátori a deti z Detskej divadelnej akadémie.


Pre bližšie informácie: 

kontaktujte nás na t. č. 0911 164 102 

pošlite mail na ivica.franekova@djp.sk

napíšte nám správu na našom Facebooku či Instagrame @djptrnava