Denný divadelný tábor Peter Pan a jeho fantazijný svet


Zaži svet divadla


Tento rok pripravujeme v poradí už  5.ročník obľúbeného letného programu, v  ktorom s deťmi rozvíjame fantáziu, zručnosti, vedomosti a prinášame poriadnu dávku zábavy do prázdninových dní. 


Otvárame dva turnusy denného divadelného tábora s  témou Peter Pan a jeho fantazijný svet. Poďte s nami objaviť a zažiť svet divadla aj počas tohto leta, prihlasovať sa môžete už teraz. 


Turnusy v týchto termínoch:


24.7. – 28.7. 2023 

31.7. – 4.8. 2023 


Jeden turnus trvá päť pracovných dní, počas ktorých deti prejdú kompletnou prípravou divadelného predstavenia tak, ako je to bežné v profesionálnom divadle. Dostanú scenár, učia sa texty, stotožňujú sa so svojimi postavami, vyrábajú si kostýmy a rekvizity, fotia sa na plagát, až všetko dospeje k slávnostnej premiére vo veľkej sále nášho divadla. Deti pracujú pod vedením profesionálnych umelcov – hercov a výtvarníkov a pod vedením profesionálov z umeleckého, marketingového či technického úseku divadla.


Okrem získavania nových zručností sa, pravdaže, aj výborne zabavia. O zábavu sa postarajú skúsení animátori, ktorí pripravia pre deti množstvo skvelých hier a športových aktivít. Z tábora si odnesú nielen zážitky, nové priateľstvá, kopec nápadov na hry, ale i vlastnoručne vyrobené rekvizity či časti kostýmu, videozáznam z predstavenia a plagát. Popri všetkých umeleckých a zábavných činnostiach majú, samozrejme, čas na oddych a zabezpečenú pravidelnú kvalitnú stravu a pitný režim.


Tábor je určený predeti vo veku od 7 do 14 rokov v dennom režime od 7.30 do 17.00 h (s hodinovou obednou prestávkou).


Cena:

jedno dieťa = 169 eur

dvaja súrodenci= 320 eur

traja súrodenci= 470 eur


V cene tábora:

- profesionálni umelci, kvalifikovaní pedagógovia a animátori

- zdravotník

- desiata, teplý kompletný obed, olovrant

- pitný režim

- materiál a pomôcky na tvorivé dielne a workshopy

- fotenie a výroba divadelného plagátu

- videozáznam vytvoreného predstavenia.


V prípade záujmu: 

Vyplňte a podpíšte prihlášku (je zverejnená pod týmto textom) a jej sken či fotografiu pošlite na mail ivica.franekova@djp.sk


Pre bližšie informácie: 

kontaktujte nás na t. č. 0911 164 102 

pošlite mail na ivica.franekova@djp.sk

napíšte nám správu na našom Facebooku či Instagrame @djptrnava 


TU NÁJDETE:

ZÁVÄZNÚ PRIHLÁŠKU NA ROK 2023

ZÁVÄZNÉ PODMIENKY - 2023 DDT.pdf