Prechádzky za oponou


Nazrite za oponu a poodhaľte tajomstvá divadelného zákulisia. Prehliadky pre kolektívy sú sprevádzané našimi zamestnancami, ktorí Vám divadlo predstavia tak, ako ho poznajú len oni. Prehliadky sa konajú nepravidelne a za plnej prevádzky divadla. Budete tak mať možnosť nielen nazrieť do všetkých zákutí divadla, ale aj spoznať prácu celého tímu, ktorý sa podieľa na realizácii vašich obľúbených inscenácií.


Pripravené máme prehliadky pre malých ale i veľkých divákov. Prehliadky pre deti sú prispôsobené vnemovým schopnostiam malých návštevníkov, zatiaľ čo prehliadka určená pre dospievajúceho a dospelého návštevníka ponúka informácie odbornejšieho charakteru.


Viac informácií o možnostiach prispôsobenia prehliadky individuálny, potrebám vašej skupiny vám radi poskytneme na telefónnych číslach 033/55 11 125 alebo 0911 164 102.


Prehliadka zákulisia         Pre kolektívy aj jednotlivcov    

Veková kategória: 11+ (deti, mládež, rodiny, seniori; žiacke, študentské, učiteľské, záujmové kolektívy)

Kapacita:  30 návštevníkov.


       50 min


      Koná sa počas pracovného týždňa v dopoludňajších hodinách, iba v prípade, že sa na prehliadku nahlási minimálne 15 záujemcov.


     Začína sa v Štúdiu divadla sledovaním dokumentu, následne divákov po prehliadkovej trase sprevádza odborný zamestnanec divadla (divadelný lektor, marketingový špecialista, dramaturg...).


     3 eurá/ osoba

                Pedagogický dozor: vstup zdarma  • Prehliadka zákulisia s predstavením       Pre kolektívy aj jednotlivcov

Veková kategória: 6+ (deti, mládež, rodiny, seniori; žiacke, študentské, učiteľské, záujmové kolektívy)

Kapacita: 30 návštevníkov


      35 minút


     Prehliadka sa začína po predstavení vo Veľkej sále. Odtiaľ sa pokračuje po prehliadkovej trase zákulisím. Koná sa počas pracovného týždňa, iba v prípade, že sa na prehliadku nahlási minimálne 10  záujemcov.


     Sprevádzajú zamestnanci DJP s odborným výkladom.


     Súčasťou prehliadky je fotenie s hercami na javisku po predstavení.


     Vstupenka na predstavenie ­+ 2 eurá  • Zážitková prehliadka 

Interaktívna detektívna hra: Vražda v divadle    Kolektívy aj jednotlivci

Veková kategória: Dospelí a 12+ rokov v sprievode dospelej osoby


     60 min


  Spoznávanie zákulisia divadla zážitkovou formou. Na začiatku prehliadky dostanete inštrukcie a vašou úlohou je sledovať stopy, ktoré vedú do zákulisia a vypátrať vraha. Ak sa vám to podarí, dostanete aj odmenu. Budete potrebovať mobil, dáta, slúchadlá, odvahu a detektívne schopnosti, aby ste odhalili, kto je vrah....  Vraždu v divadle napísala a zrežírovala umelecká šéfka DJP Lucia Mihálová a účinkujú v nej členovia umeleckého súboru divadla.


    Bez sprievodcu


    Súčasťou prehliadky je fotenie v scéne na javisku


    8 eur


Pre bližšie informácie: 

kontaktujte nás na t. č. 0911 164 102 

pošlite mail na ivica.franekova@djp.sk

napíšte nám správu na našom Facebooku či Instagrame @djptrnava