Magazín Divadlo opäť prináša exkluzívny obsah

Stihli ste si už prelistovať aktuálne číslo magazínu Divadlo? Herec Tomáš Vravník sa okrem divadla venuje netradičnej aktivite, o ktorej nám porozprával v rozhovore. S režisérom Kamilom Žiškom sme rozoberali, čím zaujať deti v dobe technológií, a dramaturg Miro Dacho nás previedol zákulisím príprav inscenácie o Jarovi Filipovi. Nové číslo je opäť nabité kvalitným a inšpiratívnym čítaním a zadarmo ho získate vo foyeri alebo pokladnici divadla.

Novým šéfredaktorom je od januára 2024 dramaturg Divadla Jána Palárika Jakub Molnár. Aké sú plány v druhej polovici sezóny a na aké podujatia sa môžete tešiť? V piatok 22. marca nás čaká premiéra novej inscenácie Maryša v réžii Matúša Bachynca, v ktorej sa predstavia prvýkrát na profesionálnych doskách deti z Detskej divadelnej akadémie. Koncom júna chystáme ešte jednu premiéru, ktorou odštartujeme prvý ročník festivalu pre deti a mládež Teen Theatre Fest. Viac o najnovšom dianí v divadle sa dočítate na takmer šesťdesiatich stranách posledného čísla magazínu.

Dostupný je zadarmo v divadelnej kaviarni Divadlo Café, v pokladnici divadla a jeho ďalších priestoroch a tiež v niektorých prevádzkach v centre Trnavy. Máte tip na miesta, kde by ste si divadelný magazín radi prečítali? Dajte nám vedieť do správy na IG alebo Facebooku a spoločne niečo vymyslíme.

Online verziu všetkých čísel nájdete na https://djp.sk/magazin.

15/3/2024