Prihlasovanie na divadelné tábory spustené

Denný divadelný tábor Peter Pan a jeho fantazijný svet

Tento rok pripravujeme v poradí už  5. ročník obľúbeného letného programu, v  ktorom s deťmi rozvíjame fantáziu, zručnosti, vedomosti a prinášame poriadnu dávku zábavy do prázdninových dní.

POZOR ZMENA: Prihlasovanie je uzavreté, aktuálne sú všetky miesta už obsadené.

Otvárame dva turnusy denného divadelného tábora s témou Peter Pan a jeho fantazijný svet. Poďte s nami objaviť a zažiť svet divadla aj počas tohto leta.

Turnusy v týchto termínoch:

24.7. – 28.7. 2023

31.7. – 4.8. 2023

Jeden turnus trvá päť pracovných dní, počas ktorých deti prejdú kompletnou prípravou divadelného predstavenia tak, ako je to bežné v profesionálnom divadle. Dostanú scenár, učia sa texty, stotožňujú sa so svojimi postavami, vyrábajú si kostýmy a rekvizity, fotia sa na plagát, až všetko dospeje k slávnostnej premiére vo Veľkej sále nášho divadla. Deti pracujú pod vedením profesionálnych umelcov – hercov a výtvarníkov – a pod vedením profesionálov z umeleckého, marketingového či technického úseku divadla.

Okrem získavania nových zručností sa, pravdaže, aj výborne zabavia. O zábavu sa postarajú skúsení animátori, ktorí pripravia pre deti množstvo skvelých hier a športových aktivít. Z tábora si odnesú nielen zážitky, nové priateľstvá, kopec nápadov na hry, ale i vlastnoručne vyrobené rekvizity či časti kostýmu, videozáznam z predstavenia a plagát. Popri všetkých umeleckých a zábavných činnostiach majú, samozrejme, čas na oddych a zabezpečenú pravidelnú kvalitnú stravu a pitný režim.

Tábor je určený pre deti vo veku od 7 do 14 rokov v dennom režime od 7.30 do 17.00 h (s hodinovou obednou prestávkou).

Cena:

jedno dieťa = 169 eur

dvaja súrodenci = 320 eur

traja súrodenci = 470 eur

V cene tábora:

  • profesionálni umelci, kvalifikovaní pedagógovia a animátori

  • zdravotník

  • desiata, teplý kompletný obed, olovrant

  • pitný režim

  • materiál a pomôcky na tvorivé dielne a workshopy

  • fotenie a výroba divadelného plagátu

  • videozáznam vytvoreného predstavenia.

POZOR ZMENA: Prihlasovanie je uzavreté, aktuálne sú všetky miesta už obsadené.

V prípade záujmu vyplňte a podpíšte prihlášku (je zverejnená pod týmto textom) a jej sken či fotografiu pošlite na e-mail ivica.franekova@djp.sk.

Pre bližšie informácie nás kontaktujte na telefónnom čísle 0911 164 102, pošlite e-mail na ivica.franekova@djp.sk alebo nám napíšte správu na našom Facebooku či Instagrame @djptrnava.

ZÁVÄZNÁ PRIHLÁŠKA - 2023 DDT.pdf

ZÁVÄZNÉ PODMIENKY - 2023 DDT.pdf

14/4/2023