Prihlasovanie na tábory 2024 je spustené

Ďakujeme za dôveru a záujem. Prihlasovanie bolo uzavreté. Aktuálne spracúvame všetky prihlášky a záujemcov budeme kontaktovať v najbližších dňoch.

Ani leto 2024 sa nezaobíde bez denného divadelného tábora – Zaži svet ozajstného divadla. Deti v ňom prežijú dobrodružné príbehy o cestách za šťastím, ktoré sa stali témou tohto roka. Počas piatich pracovných dní budú mať možnosť vytvoriť divadelné predstavenie pod vedením profesionálnych umelcov, hercov z Divadla Jána Palárika, ako sú Matúš Beniak či Michal Jánoš, lektorov z Detskej divadelnej akadémie a skúsených animátorov, vďaka ktorým sa k nám malí návštevníci radi vracajú.

Deti čaká týždeň plný fantázie a odnesú si množstvo zážitkov, na ktoré budú roky spomínať! Na javisku, v ateliéri, v Zrkadlovej sále aj v Štúdiu zistia, ako divadlo vzniká, ako sa tvorí a čo všetko je jeho súčasťou. Vyskúšajú si jednotlivé profesie na vlastnej koži. Budú čítať, rozprávať, stáť aj sa hýbať na scéne, budovať situácie i obrazy. A aby sa deti do svojich postáv vedeli vžiť, vlastnoručne si vytvoria rekvizity či časti kostýmu, ktorý si odnesú domov.

Na konci oboch turnusov nás čaká slávnostná premiéra. O tom, akého konca sa dočkajú naše rozprávkové postavy pri ich cestách za šťastím, vám deti zahrajú priamo na veľkej scéne Divadla Jána Palárika v Trnave. Už teraz sa tešíme na spoločné zážitky.

Tábor je určený pre deti od 7 do 14 rokov v dennom režime od 7.30 do 17.00 h (program prebieha od 8.30 do 17.00 h s hodinovou obednou prestávkou).

Téma: S dobrodružstvom za šťastím

Turnusy:

29.7. – 2.8.2024

5.8. – 9.8.2024

Cena: 185 eur – 1 dieťa, 350 eur – 2 deti, 515 eur – 3 deti

V cene tábora je zahrnuté:

  • profesionálni umelci, kvalifikovaní pedagógovia a animátori
  • zdravotník
  • desiata, teplý kompletný obed, olovrant
  • pitný režim
  • videozáznam z vytvoreného predstavenia

Prihlásenie:

● vyplňte prihlášku, naskenujte ju a pošlite na divadelnadruzina@gmail.com (prihlášky donesené osobne do divadla neakceptujeme, akceptujeme iba prihlášky poslané na tento e-mail)

Pre bližšie informácie:

  • kontaktujte nás na t. č. 0911 164 102
  • pošlite e-mail na divadelnadruzina@gmail.com
  • napíšte nám správu na našom facebooku @djptrnava

ZÁVÄZNÁ PRIHLÁŠKA - 2024 DDT.docx

ZÁVÄZNÉ PODMIENKY - 2024 DDT.pdf

5/4/2024