Zmeny predstavení v prvom májovom týždni

Milí diváci,

zo zdravotných dôvodov sme museli pristúpiť k programovým zmenám. Situácia nás veľmi mrzí, ale zdravie hercov a tvorivého tímu je pre nás prvoradé. Veríme, že to pochopíte.

Predstavenie PALÁRIK (A TO JEHO TEÁTRO), ktoré sme mali odohrať vo štvrtok 4. mája, sme nútení zo zdravotných dôvodov vymeniť za predstavenie POMALÝ SVET ROBERTA CASTLEA. Kúpené vstupenky zostávajú v platnosti a nie je potrebná ich výmena. V prípade, že vám zmena predstavenia nevyhovuje, vstupenky je potrebné vrátiť do začiatku predstavenia v našej pokladnici, osobne alebo online.

Predstavenie PAVUČINA, ktoré sme mali odohrať v sobotu 6. mája, sme nútení zo zdravotných dôvodov zrušiť. Všetky vstupenky kúpené online formou budú automaticky stornované a peniaze pripísané späť na váš účet. Vstupenky kúpené v našej pokladnici môžete prísť osobne vrátiť alebo vymeniť za INTERAKTÍVNU DETEKTÍVNU HRU či iné predstavenie z nášho repertoáru do začiatku predstavenia.

Ospravedlňujeme sa vám a zároveň ponúkame náhradný program v podobe našej interaktívnej detektívnej hry Vražda v divadle. Zahrajte si s nami interaktívnu hru, počas ktorej objavíte zákutia divadla, a pokúste sa vyriešiť záhadu ako správny detektív.

Lístky na interaktívnu detektívnu hru nájdete na tomto odkaze.

3/5/2023