Po prázdninách nás čaká niečo výnimočné

Ďakujeme, že ste boli súčasťou 49. sezóny. Tešia nás vaše reakcie a odozvy na naše nové premiéry, ktoré sme počas sezóny 2022/2023 uviedli. Troilos a Kressida, Palárik (a to jeho teátro), Búrlivé výšiny, Púpätko a Subjekt: Gulliver – to sú novinky, ktoré si môžete prísť vychutnať aj v ďalšej sezóne.

S našimi divákmi sme sa stretli aj na Dni otvorených dverí, Noci divadiel, Exkluzívnom divadelnom Silvestri či rozprávkovom III. Divadelnom plese a do tajov divadelného zákulisia ste sa ponorili počas Interaktívnej detektívnej hry. Pripravili sme workshopy pre pedagógov, diskusie a dramaturgické úvody a celú sezónu sa konala aj Detská divadelná akadémia. Boli sme na konferenciách ETC v Lisabone a Opole, na festivale Dotyky a spojenia a hosťovali sme v Martine, Košiciach, vo Zvolene, v Smoleniciach a dokonca v španielskej Malage. Počas prázdnin sme súčasťou Výletných vlakov Trnavského kraja zážitkov a cez rok nás môžete počuť v uliciach kúpeľného mesta na zážitkovej prehliadke Piešťany podľa Wintera.

Po krátkom oddychu nás v divadle čakajú letné tábory, ktoré budú prebiehať pod vedením profesionálnych hereckých lektorov. Téma dvoch tohtoročných turnusov je „Peter Pan a jeho fantazijný svet“.  Okrem získania nových zručností sa deti výborne zabavia a čaká ich pestrý program a zaujímavé divadelné aktivity.

V zákulisí sa už pripravujeme na začiatok novej sezóny, ktorá bude výnimočná. Viac sa dozviete čoskoro, užívajte leto a nezabudnite nás sledovať.

5/7/2023