V nedeľu nehráme Princa Bajaju

Vážené diváčky a diváci,

z dôvodu akútnej zdravotnej indispozície jedného z účinkujúcich sme pristúpili k ďalším programovým zmenám. Rozprávku Princ Bajaja, ktorú sme mali hrať v nedeľu 11. februára, RUŠÍME a ako NÁHRADNÉ PREDSTAVENIE uvedieme v rovnakom čase, o 16.00 h, rozprávku Kozliatka a vlk, ktorú odohrá Nové divadlo Nitra.

Predstavenie Kozliatka a vlk vzniklo na motívy pôvodnej ľudovej rozprávky od Pavla Dobšinského. Príďte si s deťmi pozrieť príbeh o malých, hlúpučkých, neposlušných, no milých kozliatkach, v ktorom spoznáte naozajstnú podobu „hrôzostrašného“ vlka. Rozprávka je určená pre deti od 3 rokov.

Kúpené vstupenky zostávajú v platnosti a nie je potrebná ich výmena. Ak vám zmena predstavenia nevyhovuje, vstupenky je potrebné vrátiť osobne v našej pokladnici. V prípade, že ste si kúpili vstupenky online, možno požiadať o vrátenie vstupného e-mailom na pokladnica@djp.sk a priložiť kúpené online vstupenky. Vrátiť nepoužité vstupenky online alebo osobne môžete do začiatku predstavenia.

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať na tel. čísle 033/551 11 25 alebo nám napíšte na pokladnica@djp.sk.

Ďakujeme za porozumenie. Tešíme sa na vašu najbližšiu návštevu v divadle.

9/2/2024