Detektívna Noc divadiel - Interaktívna detektívna hra

Trvanie: 1 h

Pozývame vás na 13. ročník celoslovenského podujatia európskeho významu Noc divadiel 2022. Noc divadiel je európske podujatie prezentujúce divadlo tvorivým spôsobom v netradičnom časovom rozpätí. Tento rok sme sa rozhodli pripraviť pre návštevníkov detektívne dobrodružstvo.


Máte už program na sobotu 19. novembra? Urobte si s rodinou alebo partiou nezvyčajný večer a zažite detektívne dobrodružstvo. Čo tak sa na chvíľu zahrať na Agathu Christie či Hercule Poirota a vyriešiť záhadnú vraždu vo vlastnej réžii? Interaktívna detektívna hra sa bude odohrávať v priestoroch nášho divadla, no v skutočnosti sa prenesieme na tajuplné miesto plné nečakaných rozuzlení. Jedna mŕtvola a hneď niekoľko podozrivých. Trúfnete si?


K hre stačí mať nabitý mobil s možnosťou načítania QR kódov a pozorne sledovať indície. Objavte v sebe svoje detektívne schopnosti. Na konci hry čaká detektívov nielen rozuzlenie záhady, ale aj zaslúžená odmena.


Stačí sa zaregistrovať na jeden z dostupných termínov. Hra je vhodná pre rodiny so staršími deťmi, pre partie kamarátov či jednotlivcov. Odporúčaný vek je od 15 rokov, mladšie deti len v sprievode dospelej osoby.