Pavučina

(Agatha Christie)

Predstavenia

Pondelok 13. Jún (19:00) Kúpiť
Utorok 14. Jún (19:00) Kúpiť

Trvanie: 2 h 40 min s prestávkou

Milí diváci, 
kvôli stále pretrvávajúcim zdravotným problémom sme nútení zrušiť najbližšie predstavenie našej detektívky PAVUČINA, ktoré sme mali odohrať v piatok 27. mája o 19:00. Veľmi si vážime záujem o toto predstavenie a preto sa Vám ospravedlňujeme za vzniknuté nepríjemnosti. 


Všetky vstupenky zakúpené online budú automaticky stornované a peniaze následne pripísané späť na Váš účet. Vstupenky zakúpené v našej pokladni môžete prísť osobne vrátiť a rovnako Vám budú vrátené peniaze.  


V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať na tel. čísle 033/5511125 alebo nám napíšte mail na pokladna@djp.sk


---

Agathu Christie a jej tvorbu netreba nijako zvlášť predstavovať. Kto by nepoznal svetoznámu postavu belgického detektíva, Hercula Poirota, najpredávanejšej autorky detektívok na svete? Istotne však nepoznáte jej divadelnú hru Pavučina (Spider’s Web), ktorú pre slovenskú premiéru preložil umelecký šéf Divadla Jána Palárika, Juraj Bielik, ktorý sa podujal ju i zrežírovať.


Čo by ste robili, ak by ste jedného dňa u seba v knižnici našli mŕtvolu? Správne, určite by ste zatelefonovali na políciu! Čo ak to z nejakého vážneho dôvodu ale nespravíte a polícia napokon príde sama? Kto ju zavolal? Kto, preboha, zabil toho človeka? A ako to celé vôbec dopadne?! Tešiť sa môžete na množstvo nečakaných a napínavých zvratov, no tiež na humor, ktorý však ani náhodou nie je lacný. Spoza každého rohu pritom na vás bude jedným očkom žmurkať Agatha Christie, ktorá si v tejto hre robí tak trochu fóry nielen z detektívneho žánra, no i zo seba a nás všetkých.


Spider's Web © 1954 Agatha Christie Limited. All rights reserved.
AGATHA CHRISTIE, the AC Monogram Logo and the Agatha Christie Signature are registered trademarks of Agatha Christie Limited in the UK and elsewhere. All rights reserved.

Meno Postava
Kristína Kilo: Clarissa Hailsham-Brownová
Miroslav Beňuš : Henry Hailsham-Brown
Annamária Janeková a.h.: Pippa
Vladimír Jedľovský : Sir Rowland Delahaye
Tomáš Vravník : Hugo Birch
Matúš Beniak a.h.: Jeremy Warrender
Tatiana Kulíšková : Mildred Peakeová
Martin Križan : Elgin
Michal Jánoš: Oliver Costello
Martin Hronský : Inšpektor Lord
Branislav Mosný : Strážnik Jones
Slavomír Kvasňovský a.h.: Perkusionista