Aktuality

Nahliadnite do zákulisia novej inscenácie Subjekt: Gulliver

11/5/2023

V stredu sa konala kostýmová skúška k novej inscenácii Subjekt: Gulliver. Už 20. mája bude mať premiéru netradičné spracovanie kultového diela Jonathana Swifta formou „live puppet cinema”.

Zrušenie predstavenia Zlomatka

9/5/2023

Zo zdravotných dôvodov rušíme zajtrajšie večerné predstavenie Zlomatka. Ospravedlňujeme sa za nepríjemnosti a ďakujeme za pochopenie.

Trúfnete si vyriešiť záhadu?

6/5/2023

V sobotu 6. mája opäť otestujeme vaše detektívne schopnosti v rámci našej interaktívnej hry. Varujeme vás, nebude to ľahké. Len pozorní detektívi sa nedajú pomýliť falošnými stopami a vyriešia záhadnú vraždu vo vlastnej réžii. Idete do toho?

Zmeny predstavení v prvom májovom týždni

3/5/2023

Zo zdravotných dôvodov sme museli pristúpiť k programovým zmenám. Situácia nás veľmi mrzí, ale zdravie hercov a tvorivého tímu je pre nás prvoradé. Pozrite si programové zmeny na prvý májový týždeň.

Prihlasovanie na denné tábory ukončené

28/4/2023

Ďakujeme za prejavenú dôveru. Teší nás, že o naše divadelné tábory je taký veľký záujem. Kapacita je v tejto chvíli naplnená.

Zmena predstavenia Búrlivé výšiny

24/4/2023

Milí diváci, predstavenie Búrlivé výšiny, ktoré sme mali odohrať v sobotu 29. apríla o 19.00 h, sme nútení zo zdravotných dôvodov vymeniť za predstavenie Pavučina.

Festival rozhlasovej hry sa začína 25. apríla 2023

23/4/2023

Predstaví sa výber tých najlepších rozhlasových hier z produkcie Rádia Devín. Počas celého festivalu sa môžete tešiť na verejné počúvanie súťažných rozhlasových hier v troch kategóriách, ale aj diskusie s tvorcami, besedy, koncerty či živú nahrávku literárno-hudobného programu Fúzia múz.

Prihlasovanie na divadelné tábory spustené

14/4/2023

Pozývame všetky tvorivé deti objaviť a zažiť svet divadla. Toto leto otvárame dva turnusy denného divadelného tábora. Program sa bude niesť v znamení témy Peter Pan a jeho fantazijný svet. POZOR ZMENA: Prihlasovanie je uzavreté, aktuálne sú všetky miesta už obsadené.

Voda prináša nový život

9/4/2023

Milé diváčky a milí diváci, želáme vám, aby veľkonočná voda zmyla všetko to, čo by ste chceli nechať za sebou a priniesla vám novú silu a energiu do vášho života. Po sviatkoch sa opäť tešíme na naše spoločné stretnutia a more neobyčajných divadelných zážitkov.

Derniéra Temperamenty (ako sa očesať vo vetre a nezahodiť srdce)

6/4/2023

Vo štvrtok 13. apríla 2023 máte poslednú možnosť vidieť predstavenie oceňovaného režiséra a hudobníka Andreja Kalinku. Po predstavení sa bude konať diskusia s hercami.