Aktuality

Prihlasovanie na denné tábory ukončené

28/4/2023

Ďakujeme za prejavenú dôveru. Teší nás, že o naše divadelné tábory je taký veľký záujem. Kapacita je v tejto chvíli naplnená.

Zmena predstavenia Búrlivé výšiny

24/4/2023

Milí diváci, predstavenie Búrlivé výšiny, ktoré sme mali odohrať v sobotu 29. apríla o 19.00 h, sme nútení zo zdravotných dôvodov vymeniť za predstavenie Pavučina.

Festival rozhlasovej hry sa začína 25. apríla 2023

23/4/2023

Predstaví sa výber tých najlepších rozhlasových hier z produkcie Rádia Devín. Počas celého festivalu sa môžete tešiť na verejné počúvanie súťažných rozhlasových hier v troch kategóriách, ale aj diskusie s tvorcami, besedy, koncerty či živú nahrávku literárno-hudobného programu Fúzia múz.

Prihlasovanie na divadelné tábory spustené

14/4/2023

Pozývame všetky tvorivé deti objaviť a zažiť svet divadla. Toto leto otvárame dva turnusy denného divadelného tábora. Program sa bude niesť v znamení témy Peter Pan a jeho fantazijný svet. POZOR ZMENA: Prihlasovanie je uzavreté, aktuálne sú všetky miesta už obsadené.

Voda prináša nový život

9/4/2023

Milé diváčky a milí diváci, želáme vám, aby veľkonočná voda zmyla všetko to, čo by ste chceli nechať za sebou a priniesla vám novú silu a energiu do vášho života. Po sviatkoch sa opäť tešíme na naše spoločné stretnutia a more neobyčajných divadelných zážitkov.

Derniéra Temperamenty (ako sa očesať vo vetre a nezahodiť srdce)

6/4/2023

Vo štvrtok 13. apríla 2023 máte poslednú možnosť vidieť predstavenie oceňovaného režiséra a hudobníka Andreja Kalinku. Po predstavení sa bude konať diskusia s hercami.

Máme novú umeleckú šéfku

4/4/2023

Novou riaditeľkou umeleckého úseku sa stáva Mgr. art. Lucia Mihálová, PhD.

Zážitkové školenie pre pedagógov

3/4/2023

Strávte neobyčajný poldeň s lektorkou Michaelou Váňovou, preniknite do vzdelávania s využitím techniky divadla fórum a zažite otvorenú divadelnú skúšku či večerné predstavenie na vlastnej koži. Prihlasovať sa môžete ešte do 27. apríla 2023.

Podporte Zrkadlovú sálu

29/3/2023

V týchto dňoch prebieha online hlasovanie za najkrajšiu obnovenú pamiatku Kultúrna pamiatka roka – Fénix. Ak ste fanúšikmi nášho divadla, môžete podporiť našu Zrkadlovú sálu svojím hlasom do 5. apríla.

Zrušené piatkové Búrlivé výšiny

22/3/2023

Inscenáciu Búrlivé výšiny od Emily Brontëovej, ktorú sme plánovali odohrať v piatok 24. marca o 19.00 h, sme nútení zo zdravotných dôvodov zrušiť. Zdravie nášho umeleckého súboru je pre nás prvoradé, preto veríme, že to pochopíte.