Aktuality

Program pre deti počas festivalu Teen Theatre Fest

14/6/2024

Srdečne pozývame vás a vaše ctené ratolesti! V rámci programu Teen Theatre Fest sme pripravili program aj pre rodiny s deťmi.

Oznámenie o obchodnej verejnej súťaži

13/6/2024

Divadlo Jána Palárika zverejňuje obchodnú verejnú súťaž na najvhodnejší návrh na uzatvorenie zmluvy o nájme nebytových priestorov divadelnej kaviarne.

Prihlás sa a zaži divadelné dobrodružstvo

11/6/2024

Divadlo Jána Palárika ponúka jedinečnú možnosť prihlásiť sa na MEDZINÁRODNÝ SEMINÁR MLADEJ KRITIKY.

Upozornenie na zmenu predstavenia

7/6/2024

Vážené diváčky a diváci, zo zdravotných dôvodov účinkujúceho sme pristúpili k programovým zmenám. Namiesto pôvodne plánovaného predstavenia DOKONALÉ DIEŤA odohráme v pondelok 10. júna predstavenie SLUHA DVOCH PÁNOV. Tu nájdete všetky potrebné informácie.

Hľadáme dobrovoľníkov na divadelný festival

6/6/2024

Spoznaj zákulisie medzinárodného divadelného festivalu, na ktorom uvidíš výnimočné predstavenia zo Slovenska aj zahraničia, stretneš inšpiratívnych ľudí a nájdeš nových priateľov. Prihlásiť sa môžeš do 13. júna.

Nezmeškajte derniéru Troilos a Kressida s druhou vstupenkou zadarmo

27/5/2024

Shakespearovu tragikomédiu Troilos a Kressida budeme hrať naposledy v stredu 29. mája o 19.00 h. Ku kúpenej vstupenke môžete teraz získať jeden lístok zadarmo.

Lístky na Teen Theatre Fest v predaji

26/5/2024

Uvidíš špičkové zahraničné divadlá, zažiješ pravú festivalovú atmosféru plnú nevídaného umenia – koncerty pod holým nebom, vernisáže, workshopy a nečakané stretnutia s ľuďmi, ktorí sa neboja vyčnievať a priniesť svoj uhol pohľadu.

Výberové konanie riaditeľ/riaditeľka úseku marketingu a styku s verejnosťou

16/5/2024

Divadlo Jána Palárika v Trnave vyhlasuje výberové konanie na pozíciu v rámci marketingového úseku.

Platobná brána opäť funguje

24/4/2024

Vážení diváci a diváčky, vstupenky na všetky predstavenia si môžete opäť kúpiť pohodlne online, technický problém sme odstránili.

Festival Nová dráma 2024

22/4/2024

Prehliadka najlepších inscenácií súčasnej drámy s bohatým sprievodným programom sa uskutoční od 13. do 18. mája. V rámci festivalu sa v stredu 15. mája predstaví v Divadle Jána Palárika v Trnave inscenácia SME KRAJINA: Príbeh ľudí, priehrady a času. Srdečne vás pozývame.