Dôležitý oznam

Na základe pokynov nášho zriaďovateľa, Trnavského samosprávneho kraja a vzhľadom na správy o šírení koronavírusu COVID-19 v súlade s nariadením vlády SR sme prijali preventívne opatrenia s cieľom spomaliť a predchádzať šíreniu nákazy. S platnosťou do odvolania sa rušia všetky predstavenia. Diváci, ktorí majú zakúpené vstupenky na predstavenia na nasledujúce dva týždne, môžu požiadať o vrátenie vstupného emailom na adresu djp@djp.sk do 30.apríla 2020. Prosím uveďte číslo účtu (IBAN) a priložte naskenované vytlačené alebo elektronické vstupenky.

Tieto žiadosti budeme spracovávať pravdepodobne po 23.marci. Priebežne Vás budeme informovať prostredníctvom našej stránky a sociálnych sietí.

Do DJP sa dovoláte na vrátnicu v čase od 6.00 do 18.00 a na sekretariát v pracovných dňoch od 9.00 do 13.00. Od 9.00 do 13.00 nás v obmedzenom režime zastihnete aj na pracovisku. Všetci úsekoví riaditelia sú k dispozícii na e-mailových kontách a na mobilných telefónnych číslach v pracovných dňoch od 9.00 do 17.00 hod. Divadelná kaviareň Bezkydov je zatvorená. O fungovaní divadla v ďalšom týždni Vás budeme informovať.

Buďme zodpovední a spolu to zvládneme.

13/3/2020